m

Vali Konağı Cad. No.8 Kat.5 Bizim Apt Nişantaşı İSTANBUL

0212 296 55 81

info@185.136.234.206

Search
Randevu ve iletişim için : 0212 296 55 81 ve 0532 507 45 45
 

Ekibimiz

Veritas Psikiyatri'de Kilmer Çalışıyor ?

Dr. Ali Hilmi Yazıcı

Psikiyatri Uzmanı – Kurucu

1969 yılında doğdu. Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1992’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2 sene kamu hizmetinin ardından 1994-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda psikiyatri uzmanlığı eğitimi aldı.2000-2004 yılları arasında İstanbul’da Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Klinikleri’nde uzman doktor olarak çalıştı. Şizofreni ve antipsikotik ilaçlar konusunda çalışmaları uluslararası bilimsel dergilerde yayınlandı. 2007’de Veritas Psikiyatri’yi kurdu.<br /> Analitik yönelimli kısa psikoterapiler, varoluşçu psikoterapi metotları, bilişsel ve davranışçı psikoterapiler ve bağımlılık özel ilgi alanlarıdır.

EZGI TAN

Uzman Klinik Psikolog

1989 yılında Bursa’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını Doğuş Üniversitesi’nde tamamladı. Aynı üniversitede Klinik Psikoloji Doktora programına devam etmektedir.Lisans ve Yüksek Lisans döneminde farklı danışmanlık merkezlerinde staj deneyimleri oldu. Yüksek lisans eğitimi sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi staj yaptı.Mezun olduktan sonra özel bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler grubunda Uzman Klinik Psikolog olarak çalıştı. Anaokullarında ve danışmanlık merkezlerinde çalışmalarına devam etti.MMPI, TAT, RORSCHACH: Bütünleyici Sistem (Exner), Çocuk Değerlendirme Testleri WISC-R gibi testlerin uygulama ve değerlendirme eğitimlerini aldı.<br /> Bilişsel davranışçı ve varoluşçu yaklaşımlar çerçevesinde bireysel psikoterapi seansları yapmaktadır. Aile ve yetişkinlere danışmanlık vermektedir.

Buşra Ceren Yilmaz

1991’de Bursa’da doğdu. Karacabey Anadolu Lisesinden 2009 yılında, Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden ise 2015 yılında mezun oldu.1 yıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında çalıştıktan sonra Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başladı şuanda tez aşamasına devam etmekte.Çocuk Testleri ve MMPI Test eğitimlerini tamamladı.

Reza Nehzati

IT Uzmani-Video Editorü

1992’de İran’da doğdu.Beykent Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden Yazılım mühendisliği alanına geçti.Hâla Beykent Üniversitesi Yazılım mühendisliği bölümüne devam etmekte.IT alanına büyük merakı var HTML , CSS , Javascript ve PHP kodlama dillerine hakim.Veritas Psikiyatri ‘ye 2014 yılında katıldı ve ekibin en genç üyesi.Veritas psikiyatride tasarım,video düzenleme ve video çekim görevlerini üstleniyor.Düzenli olarak Veritas Psikiyatri YouTube kanalına videolar çekiyor.

Bİlge Çakır

Asistan – Sekreter

1969 yılında İstanbul’da doğdu. Beşiktaş Kız Lisesi’nden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe ve özel sektörde yönetici asistanı olarak görev aldı. 2005 yılından beri Veritas Psikiyatri ve Beyin Bilimleri’nde çalışmaktadır.”